Zakir İbrahimov 3-cü “Yüksəliş” müsabiqəsinin qalibi ilə mentorluq proqramının yekunlarına dair görüş keçirib
23.12.2024
15:11
“AzerGold” QSC-nin İdarə Heyətinin sədri Zakir İbrahimov 3-cü “Yüksəliş” müsabiqəsinin mentorluq proqramı çərçivəsində layihə qaliblərindən biri olan Vüqar Mamedov ilə yekun görüşünü keçirib.
Görüşdə 1 illik fərdi inkişaf planı əsasında görülmüş işlər təhlil edilib, proqramın nəticələri ətraflı müzakirə edilib.
Z.İbrahimov mentorluq proqramının uğurla başa çatması münasibətilə Vüqar Mamedovu təbrik edib, qarşılıqlı faydalı əməkdaşlıqdan məmnunluğunu, idarəçilik sahəsində gənc kadrların potensialının üzrə çıxarılması, istedadlı kadr kimi önə çəkilməsi istiqamətində faydalı təşəbbüslərə hər zaman dəstək verməyə hazır olduğunu bildirib və ona gələcək karyera inkişafında uğurlar arzu edib.
V.Mamedov proqram müddətində mentorun karyera planlaması, effektiv idarəçilik, iş və həyat balansı, emosional zəka, fors-major hallarda effektiv qərar qəbuletmə, etik prinsiplər və peşəkar standartlar, böhran menecmentinə dair məsləhətlərindən faydalandığını, qazandığı nəzəri və praktiki təcrübə, biliklərin onun şəxsi inkişafında və karyerasında təsiredici rola malik olacağına əminliyini ifadə edib.

Zakir Ibrahimov met the winner of the 3rd Yukselish competition to discuss the results of the mentorship programme
23.12.2024
15:11
Zakir Ibrahimov, Chairman of the Executive Board of AzerGold CJSC, held a final meeting with Vugar Mamedov, one of the project winners within the mentorship programme of the 3rd Yukselish competition.
During the meeting, the outcomes of the mentorship programme were discussed based on a 1-year personal development plan.
Z.Ibrahimov congratulated Vugar Mamedov on the successful completion of the programme, wished him every success in his future career, and expressed his satisfaction with the mutually productive cooperation, and highlighted that he would always be glad to support initiatives aimed at developing the potential of young and talented managers.
In his turn, V.Mamedov said that he have benefited from his mentor’s recommendations on career planning, effective management, work-life balance, emotional intelligence, effective decision-making in force majeure situations, ethical principles and professional standards, and crisis management plans, and added that the experience and knowledge he gained within the programme would have a great influence on his personal development and career.
For your information, the Yukselish competition was organized by the Decree of H.E. Ilham Aliyev, President of the Republic of Azerbaijan, on July 26, 2019, to identify and support promising managers with high intellectual level and management skills, and to establish a staff reserve in the country.