“AzerGold” QSC-nin İdarə Heyətinin sədri 4-cü “Yüksəliş” müsabiqəsinin qaliblərini qəbul edib
“AzerGold” QSC-nin İdarə Heyətinin sədri Zakir İbrahimov 4-cü “Yüksəliş” müsabiqəsinin Mentorluq proqramı çərçivəsində müsabiqə qalibləri Aslan Həsənli və Rüfət Məmmədxanlı ilə növbəti görüşlərini keçirib.
Müsabiqə qaliblərinin fərdi inkişaf planlarına uyğun olaraq Səhmdar Cəmiyyətində idarəetmə sahəsində mövcud yanaşmalara həsr olunmuş görüşlərdə Zakir İbrahimov QSC-nin təşkilati strukturu, mövcud olan daxili nəzarət sistemləri, qərarların qəbul edilməsi qaydası haqqında fikirlərini bildirib, şəxsi təcrübəsini bölüşüb.
Həmçinin böhran vəziyyətlərinin idarə olunması, çevik, əhəmiyyətli və data əsaslı qərarların qəbul edilməsi, beynəlxalq əməkdaşlıq əlaqələrinin idarə olunması mövzuları müzakirə edilib, müsabiqə qaliblərinə sözügedən istiqamətlər üzrə bilik və bacarıqlarını artırmaları üçün müvafiq tövsiyyələr verilib.

AzerGold CJSC’s Board Chairman Met with the 4th Yukselish Competition Winners
AzerGold CJSC’s Board Chairman, Zakir Ibrahimov, held his next meetings with the winners of the Mentorship Program Project implemented as part of the 4th Yukselish (Ascent) competition, Aslan Hasanli and Rufat Mammadkhanli.
At the meetings dedicated to the approaches in the field of management currently implemented at the Joint-Stock Company, in line with the individual development plans of the competition winners, Zakir Ibrahimov shared his views on the CJSC’s organizational structure, existing internal control systems, and decision-making procedures, as well as his personal experience.
Topics such as crisis management, making agile, meaningful, and data-driven decisions, and managing international cooperation were also discussed, and appropriate recommendations were given to the competition winners to enhance their knowledge and skills in these areas.
The meetings continued in a question-and-answer format around the topics discussed.
It should be noted that the Yukselish competition was launched by the Decree of the President of the Republic of Azerbaijan, Mr. Ilham Aliyev, dated July 26, 2019, to identify and support promising leaders with a high intelligence level and management skills, and create a human resource pool in the country.