Zakir İbrahimov "Azərbaycan Həmkarlar İttifaqları – 115 il" yubiley döş nişanı ilə təltif olunub
“AzerGold” Qapalı Səhmdar Cəmiyyətinin (QSC) İdarə Heyətinin sədri Zakir İbrahimov Azərbaycan həmkarlar ittifaqı hərəkatında xidmətlərinə görə yubiley döş nişanı ilə təltif olunub.
"Azərbaycan Həmkarlar İttifaqları – 115 il" nişanını təşkilatın adından Azərbaycan Sahibkarlıq, Özəl Elm və Yüngül Sənaye İşçiləri Həmkarlar İttifaqı Respublika Komitəsinin sədri Məhəmmədəli Salmanov təqdim edib. QSC-nin İdarə Heyətinin sədri yubiley döş nişanı ilə təltif edilməsini böyük etimad kimi dəyərləndirərək təşəkkür edib. Z.İbrahimov təşkilatın kollektivinə həmkarlar ittifaqlarının hüquqlarının qorunması, onların üzvlərinin əmək, sosial, iqtisadi və qanuni mənafelərinin müdafiəsi istiqamətində fəaliyyətində uğurlar arzu edib.
Xatırladaq ki, "Azərbaycan Həmkarlar İttifaqları – 115 il" yubiley döş nişanının Azərbaycan Həmkarlar İttifaqları Konfederasiyasının İcraiyyə Komitəsi tərəfindən təsis edilib. Yubiley döş nişanı ilə həmkarlar ittifaqı hərəkatında xidmətlərinə görə dövlət xadimləri, ictimai xadimlər, beynəlxalq təmsilçilər və başqaları təltif olunurlar.

The Chairman of the Executive Board of “AzerGold” Closed Joint-Stock Company Zakir Ibrahimov has been awarded with the Anniversary Pin for his contribution to trade union movement.
“Azerbaijan Trade Unions - 115” anniversary pin was presented by Mahammadali Salmanov, the Chairman of the Republican Committee Trade Union of Azerbaijani Entrepreneurship, Private Science and Light Industry Workers. Zakir Ibrahimov made acknowledgement for such great confidence. The Chairman wished success to the Committee’s staff towards protecting the rights of trade unions, as well as the labor, social, economic, and legal interests of their members.
Notably, “Azerbaijan Trade Unions - 115” anniversary pin was established by the Executive Committee of Azerbaijan Trade Unions Committee. The anniversary pin is customarily presented to government officials, public figures, international representatives, and others for their services in trade union movement.